Jdi na obsah Jdi na menu
 


Přípravky proti okusu

HUKINOL-Přípravek k ochraně polních kultur před volně žijící divokou zvěří. Zejména pak před zvěří černou a vysokou. Vzhledem k možnosti návyku zvěře na pach, je doporučováno přípravky střídat. Armakol nebo Hukinol za Kornitol.POUŽITÍ: Vytvořte pachový plot – přípravek nakapejte na látkové proužky a zavěste ve vzdálenosti 10–30m na sloupky vysoké 50–80cm po obvodu Vašeho pozemku. Pro zvýšení účinnosti je dobré dát látkové proužky napuštěné přípravkem do proděravělého igelitového sáčku.

 

hukinol.jpg

KORNITOL-Přípravek k ochraně polních kultur před volně žijící divokou zvěří. Zejména pak před zvěří černou a vysokou. Vzhledem k možnosti návyku zvěře na pach, je doporučováno přípravky střídat. Armakol nebo Hukinol za Kornitol.POUŽITÍ: Vytvořte pachový plot – přípravek nakapejte na látkové proužky a zavěste ve vzdálenosti 10–30m na sloupky vysoké 50–80cm po obvodu Vašeho pozemku. Pro zvýšení účinnosti je dobré dát látkové proužky napuštěné přípravkem do proděravělého igelitového sáčku.

 

kornitol-150x150.jpg

ARMACOL-Přípravek k ochraně polních kultur před volně žijící divokou zvěří. Zejména pak před zvěří černou a vysokou. Vzhledem k možnosti návyku zvěře na pach, je doporučováno přípravky střídat. Armakol nebo Hukinol za Kornitol.POUŽITÍ: Vytvořte pachový plot – přípravek nakapejte na látkové proužky a zavěste ve vzdálenosti 10–30m na sloupky vysoké 50–80cm po obvodu Vašeho pozemku. Pro zvýšení účinnosti je dobré dát látkové proužky napuštěné přípravkem do proděravělého igelitového sáčku.

armacol.jpg

 

 

 

 

 

Komentáře

Přidat komentář

Přehled komentářů

Zatím nebyl vložen žádný komentář